Małe AGD do kuchni – bez tego kuchnia nie istnieje!

Rynek pęka w szwach od nadmiaru urządzeń do kuchni. Nic więc dziwnego, że możesz czuć się nieco przytłoczony przez wszechobecne inspiracje idealnego wyposażenia tego pomieszczenia. Jak w każdym obszarze, w tym również spotkasz wiele produktów, które mogą, choć nie muszą być Ci potrzebne. Są jednak takie, bez których nie możesz się obejść. Małe AGD do kuchni to dość obszerna gama produktów. Co zatem będzie dla Ciebie niezbędne? Czytaj dalej i dowiedz się, bez czego kuchnia nie istnieje.

Małe AGD do kuchni – co to za grupa produktów?

Standardowa kuchnia wyposażona jest w duże i małe AGD. Do tej pierwszej grupy zalicza się zmywarki, lodówki czy piekarniki, natomiast do drugiej – wszystkie elementy związane z mniejszymi sprzętami gastronomicznymi. Kuchnia to miejsce, w którym zawsze jest coś do zrobienia. Czy to obiad, ciasto, czy kawa, potrzebujesz odpowiedniego urządzenia. Co będzie absolutnym hitem?

Najważniejsze urządzenie w kuchni, czyli co?

Niekwestionowany król każdej kuchni, dzięki któremu Twoje gotowanie będzie proste jak nigdy! Wielofunkcyjny robot kuchenny, bo o nim mowa, to urządzenie, dzięki któremu każde Twoje danie będzie dziełem sztuki. Prawdziwym, wielozadaniowym graczem na tym rynku jest robot kuchenny MUM 58720. To niezastąpiony sprzęt każdego kuchennego artysty. Szczególnie wyróżnia go idealny stosunek między ceną a jakością. Dlatego też, jeśli szukasz urządzenia, które pomoże Ci zrobić ciasto i obiad, a także ma ogrom akcesoriów, zajrzyj do sklepu 123dom.com.pl i podaruj sobie odrobinę luksusu.

Zacznij dzień w zdrowym stylu

Jesteś fanem zdrowego odżywiania? Dbasz o dietę i uwielbiasz smoothies? W takim razie małe AGD w postaci Smoothie Maker to Twój nowy przyjaciel! Model Active Smoothie SM 3380 to opcja stworzona na miarę Twoich potrzeb. W sklepie Raz Dwa Trzy DOM znajdziesz go w towarzystwie aż trzech kubków miksujących! Pojemniki są tritanowe, wolne od BPA, co oznacza, że są absolutnie bezpieczne dla żywności. Możesz zabrać swoje pyszne smoothie ze sobą w drogę – butelka miksera jest niezwykle praktyczna i wygląda obłędnie.

Do kawy i do herbaty, ale nie tylko

Obowiązkowym elementem z zakresu małego AGD jest oczywiście czajnik elektryczny. Kilkadziesiąt modeli do wyboru pozwoli Ci dobrać to urządzenie pod względem funkcjonalności i designu. Jednym z najlepszych wariantów dostępnych na rynku niezmiennie pozostaje czajnik Bosch TWK7L464. Jego intensywne kolory odświeżą każdą kuchnię, a specjalny wskaźnik, który pokazuje poziom wody na jedną filiżankę, pozwoli Ci zaoszczędzić czas, wodę i energię. Taki czajnik jest niezbędny, by rozpocząć dzień pyszną kawą!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *