Jak urządzić nowoczesną łazienkę?

Nowocześnie urządzona łazienka ma nie tylko cieszyć oko, lecz powinna być także funkcjonalna. Ogromnym wyzwaniem staje się zaaranżowanie niewielkiej przestrzeni. Im mniejsza jest łazienka, tym trzeba się wykazać większą kreatywnością. Można skorzystać z pomocy projektanta wnętrz, jednak wiele osób wciąż decyduje się na to, aby aranżacją łazienki zająć się na własną rękę. W tym poradniku pomożemy Wam wybrać najlepsze płytki do nowoczesnej łazienki!

Jasne i przytulne wnętrze

W łazience musisz czuć się przede wszystkim maksymalnie komfortowo. Jest to wszak przestrzeń, w której możesz podczas relaksującej kąpieli zapomnieć o wszelkich trudach, jakie spotkały Cię w ciągu dnia. Wybierz płytki do łazienki, które optycznie powiększą przestrzeń. Jeżeli Twoja łazienka jest mała, zdecyduj się na jasną kolorystykę – dobrze sprawdzi się np. gres Pietrasanta. Płytki łazienkowe Tubądzin cieszą się dobrymi opiniami użytkowników. Wiele osób podkreśla nie tylko ich elegancki wygląd, lecz także wyjątkową trwałość.

Wyjątkowy styl glamour

W przypadku, gdy masz do dyspozycji nieco większe wnętrze, możesz zdecydować się na ciemniejszą kolorystykę. Niesamowity efekt w łazience da się uzyskać, wybierając płytki łazienkowe Paradyż. Stworzysz dzięki nim wyjątkową mozaikę. Świetnym uzupełnieniem będą złote elementy dekoracyjne. Styl glamour od wielu lat nie traci na popularności. Stanowi dużą konkurencję dla rosnącego w siłę minimalistycznego wystroju wnętrz.

Łazienka w stylu rustykalnym

Nowoczesne trendy to także powrót do korzeni i naturalnych materiałów, takich jak na przykład drewno. Płytki łazienkowe Opoczno (kolekcja PASSION OAK COLD BEIGE rewelacyjnie imituje drewniane deski) pomogą Ci stworzyć wnętrze o neutralnych beżowych barwach, w którym zagości harmonia. Duży wybór płytek tej marki możesz znaleźć w sklepach internetowych np. na stronie https://plytki24.pl/. Dekorując łazienkę, nie zapomnij o punktach świetlnych. Im więcej światła będzie w łazience, tym stworzysz w niej przyjemniejszy klimat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *