Prezent świąteczny szyty na miarę, czyli personalizowane pudełko prezentowe.

Ostatnie jesienne miesiące to czas, który przypomina nam o zbliżających się świętach. W tym celu warto zaplanować sobie odpowiednio wcześniej listę prezentów, jakimi chcemy obdarować swoich najbliższych. Wspaniałym pomysłem na stworzenie prezentu dopasowanego do danej osoby jest stworzenie personalizowanego pudełka prezentowego.

Podstawową rzeczą, aby stworzyć dobrze skomponowany box prezentowy jest poznanie potrzeb drugiej osoby. Tutaj warto wzmocnić swoją czujność podczas rozmowy, ponieważ to właśnie wtedy może paść ta mała podpowiedź czego potrzebuje dana osoba. Sytuacja, w której wiemy czym odbiorca naszego prezentu się interesuje lub jakie ma hobby znacznie ułatwia nam zadanie jeżeli chodzi o dobór zawartości pudełka. Zawartość pudełka może być materialna (gadżety, słodycze, kosmetyki, książki) albo niematerialna (karty podarunkowe, vouchery, bilety na koncert).

Kiedy poznamy skryte marzenia i potrzeby danej osoby i skomponujemy idealny set rzeczy, pamiętajmy aby ładnie go podać. Pudełko prezentowe daje możliwość estetycznego zapakowania oraz dostarczenia zawartości w nienaruszonym stanie, jeżeli wybierzemy pudełko fasonowe to dodatkowo możemy od razu wysłać nasz prezent. W celu dodatkowej ochrony zawartości warto wypełnić przestrzeń pudełka ekologicznym wypełniaczem. Aby upominek zyskał ciekawego i ekskluzywnego charakteru jest wykończenie go stickerem i wstążeczką. I pewnie zastanowi was, czym jest ten tajemniczy sticker. To nic innego jak mała naklejka, ale posiadająca wielką moc. Możemy ją spersonalizować życzeniami, motywującym hasłem lub jednym słowem wyrazić swoje uczucia.

Piękne i staranne zapakowanie z pewnością podwoi radość z upominku. Kto z nas nie lubi momentu samego otwierania paczki, rozwiązywania wstążeczki, rozrywania papieru aby dostać się do wnętrza. Zarówno pakując, jak i wręczając prezent należy pamiętać o intencji. Ważne aby była szczera, niosła ze sobą pozytywny przekaz. Chcemy przecież uszczęśliwić obdarowywaną osobę.

Personalizowane pudełka są wspaniałym pomysłem nie tylko na świąteczny prezent pod choinkę, sprawdzi się również na urodziny, imieniny. Dzięki takiemu rozwiązaniu, druga osoba wie, że słuchamy jej potrzeb i interesujemy się nią.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *