Przepis na udany unboxing!

Ile razy zdarzyło Ci się zamówić coś ze sklepu, dlatego że ładnie pakują swoje swoje produkty? Coraz częściej większość z nas spotyka się z sytuacją, kiedy zamawiamy produkty z konkretnego sklepu, tam ładniej zapakują. Dochodzimy do sytuacji, gdy sam produkt nie dostarcza wystarczającej przyjemności z zmówienia, szukamy czegoś więcej. Chcemy doświadczać przyjemnego uczucia, które towarzyszy podczas przechodzenia przez kolejne etapy otwierania pięknie zapakowanej paczki.

W ostatnich czasach unboxing nabrał dużo głębszego znaczenia, nie jest już określeniem samej czynności, ale to coś więcej… To doświadczenie przyjemności i poczucie wyjątkowości, że przesyłka została starannie zapakowana specjalnie dla nas w komponenty do pakowania dobrane to naszych oczekiwań.

Możliwość rozwiązania wstążeczki, odklejenia stickera czy rozpakowanie przyjemnie szeleszczącego papieru z nadrukiem silk – sprawia, że tak drobne detale nagle stają się wyznacznikami w naszych decyzjach zakupowych. Takie doświadczenie powoduje, że chętniej chwalimy się naszymi zakupami i dużo chętniej wracamy do takiego sklepu. Firmy, które oferują swoim klientom wartość dodaną do zamówienia w postaci pięknie zapakowanej paczki mają szansę dużo bardziej pozostać w pamięci klientów.

Przejdźmy zatem do odpowiedzi na pytanie. Jaka jest recepta na stworzenie fantastycznego unboxingu? Czy rzeczywiście taka istnieje? My znamy odpowiedź, oczywiście, że tak! Przeglądając katalog produktów do pakowania, które oferujemy i widząc reakcje szczęśliwych klientów, którzy otworzyli pięknie zapakowaną paczkę oraz ilość powracających do nas klientów, świadczy o tym, że to właśnie my mamy to know-how.

Elementy udanego unboxingu to nie tylko pudełka eko, klapowe, czy fasonowe, ale także wyścielające delikatne papiery z nadrukiem silk, ekologiczne wypełnienia do paczek w postaci wiórek papierowych. Wśród nich znajdują się także drobne detale wykańczające całość, czyli unikalne wstążeczki z własnym logo oraz małe naklejki – stickery.

Dodatkowej radości z unboxingu dostarczają produkty spersonalizowane pod kątem pakowania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *