Krzesło na schody dla seniorów – Twój sposób na życie bez barier

Czy codzienne schodzenie i wchodzenie po schodach sprawia Ci ból? A może unikasz przemieszczania się pomiędzy piętrami, aby nie ryzykować poślizgnięcia się na stopniach? Jeśli schody utrudniają Ci normalne funkcjonowanie, nie musisz rezygnować z dawnych aktywności – zamontuj krzesełko HomeGlide, które uczyni Twoje życie łatwiejszym. Zobacz, co warto wiedzieć o tym praktycznym urządzeniu!

Dzięki przeczytaniu tego artykułu:

  • poznasz cenę najtańszego krzesełka schodowego na rynku,
  • dowiesz się, gdzie można je zamontować,
  • zobaczysz, za co polscy seniorzy pokochali krzesełko HomeGlide.

Krzesło schodowe – uniwersalne zastosowanie

Elektryczna winda krzesełkowa porusza się wzdłuż biegu schodów, przewożąc seniora siedzącego na tapicerowanym foteliku na wybraną kondygnację. Korzystanie z krzesła schodowego wyklucza ryzyko groźnego w skutkach upadku ze schodów. Pozwala też przemieszczać się pomiędzy piętrami bez wysiłku oraz bólu spowodowanego m.in. chorobą stawów. Krzesełko HomeGlide jest przeznaczone do montażu na schodach prostych – będzie Ci służyło zarówno w domu jednorodzinnym, jak i kamienicy oraz bloku. Możliwe jest również założenie tego modelu windy na schodach dwubiegowych – montujemy wtedy 2 urządzenia – po jednym na każdym biegu.

Krzesełko HomeGlide – praktyczne funkcjonalności

Producent miniwindy wyposażył ją w szereg udogodnień, których celem jest zwiększenie Twojego komfortu oraz bezpieczeństwa. Każde krzesło na schody dla seniorów zawiera pasy bezpieczeństwa, które chronią pasażera przed wypadnięciem z wygodnego siedziska podczas jazdy. W modelu HomeGlide obecne są także czujniki przeszkód, które po wykryciu na schodach nietypowego obiektu, zatrzymują windę, aby uniknąć zderzenia. Podczas przemieszczania się po schodach nie musisz obawiać się wstrząsów – wszelkie drgania są eliminowane przez system łagodnego startu i hamowania.

Intuicyjna obsługa krzesła na schody dla seniorów

Aby sterować nowoczesną miniwindą, wystarczy poruszyć joystickiem ukrytym w jednym z wygodnych podłokietników. Istnieje także drugi, równie intuicyjny sposób obsługi urządzenia – za pomocą pilota zdalnego sterowania. Wprawienie windy w ruch nie wymaga wiedzy technologicznej i jest na tyle łatwe, że opanuje je nawet osoba w podeszłym wieku. Po zakończeniu korzystania z krzesełka wystarczy złożyć urządzenie, unosząc podłokietniki, siedzisko i podnóżek.

Gustowne wzornictwo krzesła schodowego

Windy krzesełkowe dla seniorów wyróżniają się także efektownym wyglądem, który pasuje zarówno do klasycznych, jak i nowocześnie urządzonych wnętrz. Dzięki tapicerowanemu siedzisku oraz oparciu w niczym nie przypominają tradycyjnego dźwigu, nasuwając raczej skojarzenia z wygodnym fotelem. Wersja standardowa urządzenia wyróżnia się jasną kolorystyką szyny jezdnej oraz krzesełka. Istnieje jednak także wariant dodatkowy – z eleganckim designem fotelika oraz możliwością wyboru koloru tapicerki.

Najtańsze krzesełko schodowe w promocyjnej cenie

Tylko do końca marca odbiorcy prywatni mogą zamówić nowe krzesełko HomeGlide w obniżonej cenie. Szczegółowe koszty zakupu, montażu i dostawy prezentujemy w indywidualnej wycenie, którą otrzymasz za darmo od inżynierów z firmy Windy Schodowe. Ceny urządzeń, sprzedawanych w ramach 2-letniej gwarancji, rozpoczynają się już od ok. 7000-7500 zł brutto.

Poznaj szczegóły promocji na krzesełko HomeGlide dla seniorów! Wejdź na naszą stronę internetową: www.winda-na-schody.pl lub skontaktuj się z przedstawicielami firmy Windy Schodowe, która już od ponad 10 lat montuje krzesełka schodowe w polskich domach!

Zadaj pytanie ekspertowi, dzwoniąc pod nr:

+48 692 44 94 74 | +48 608 445 819 | +48 606 686 002

Wyślij zapytanie e-mailem na adres: info@winda-na-schody.pl

Zapraszamy!

Windy Schodowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *