Kamera monitoringu Dahua 4Mpx – zastosowanie

Kamera Dahua 4Mpx to kamera niskobudżetowa o kopułkowej lub tubowej budowie.

Kamera Dahua 4Mpx znajduje zastosowanie w użytku zewnętrznym, świetnie sprawdza się na zewnątrz budynków stanowiąc element profesjonalnych systemów monitoringu. Jest tak ponieważ producent zadbał aby urządzenie oferowało użytkownikom szereg przydatnych funkcji.

Szeroka gama rozwiązań technologicznych oraz jej niewielki rozmiar sprawiają, że Kamera Dahua 4Mpx pozwala na używanie jej jako dyskretnej części systemu monitoringu w zabezpieczaniu miejsc użyteczności publicznej i tam najczęściej jest wykorzystywana. Urządzenie stosują hotele, parkingi, lotniska, urzędy oraz liczne instytucje. 

Kamera Dahua 4Mpx – zalety urządzenia

Na wstępie warto zwrócić uwagę na estetyczne i staranne wykonanie kamery. Kamera doskonale radzi sobie w trudnych warunkach oświetleniowych zapewniając wyraźne nagrania w kolorze. Dzięki zastosowanej technologii kamera Dahua 4 Mpx automatycznie dostosowuje się do różnych warunków oświetleniowych. Kamera wykorzystuje również nowoczesny sposób kompresji, co przy zachowaniu doskonałej jakości obrazu pozwala zaoszczędzić miejsce na nośniku, na którym obraz jest rejestrowany. Warto również podkreślić, że kamera Dahua 4Mpx jest bardzo wytrzymała na działanie czynników zewnętrznych takich jak śnieg, deszcz, mróz, czy działanie wysokich temperatur. 

Kamera Dahua 4Mpx – nawigacja i montaż

Niezwykle istotne w użytkowaniu kamer służących do monitoringu są rozwiązania dotyczące nawigacji urządzeniem. Kamera Dahua 4Mpx to nawigacja niemal intuicyjna. Producent zastosował przejrzyste i proste oprogramowanie, którego można używać przy wykorzystaniu sieci internetowej z poziomu przeglądarki. Program pozwala regulować parametry kamery Dahua 4Mpx, daje możliwość bieżącego podglądu rejestrowanego obrazu, ponadto gwarantuje bieżący dostęp do zaawansowanych ustawień oraz licznych funkcji urządzenia. 

Kamera Dahua 4Mpx to również prosty i szybki montaż. Dzięki rozwiązaniom systemu Power over Ethernet kamera pozwala na jej podłączenie z wykorzystaniem tak zwanej “skrętki” komputerowej UTP. Pozwala to umieścić kamerę w dowolnej odległości od najczęściej stosowanych źródeł zasilania sieciowego, a tym samym gwarantuje oszczędność w okablowaniu. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *