Jaquar – kompleksowe systemy łazienkowe

Łazienka jest jednym z najważniejszych pomieszczeń w domu. Pełni rolę praktyczną i jest też strefą relaksu i wypoczynku. Firma Jaquar wyposaża ponad 2,4 mln łazienek rocznie. Dodając do tego 60 letni staż na rynku jest gwarancja, że ta strefa w domu będzie nam bliska, przyjazna i komfortowa.

Jaquar tworzy kompletne rozwiązania łazienkowe, które powstają we wnętrzach laboratoriów badawczo-rozwojowych, gdzie analizuje się, każdy aspekt funkcjonalny każdego produktu, aby zapewnić im doskonałą jakość. Dzięki temu rozwiązania łazienkowe Jaquar spełniają nie tylko najwyższe światowe standardy, ale także są w stanie wytrzymać rygory trudnych warunków użytkowania. Ten niebagatelny kapitał doświadczenia i zaufania klientów zaprocentował w postaci zysków firmy: obrót wyniósł w 2018 roku 520 mln dolarów.

Klienci doceniają nie tylko ergonomiczność pomieszczenia, gdzie wyposażenie łazienki ułatwia codzienne użytkowanie, dzięki swojej funkcjonalności i daje więcej czasu na odpoczynek. Wnętrza łazienek Jaquar są dla konserów też za sprawą skoordynowanego wzornictwa, które jest wspólne od baterii do umywalki, aż po ceramikę i akcesoria łazienkowe. Produkty Jaquar powodują, że łazienka robi niesamowite wrażenie – dobrze skomponowanym wyglądem i spójnym stylem.

Dbanie o środowisko to kolejna żelazna zasada firmy Jaquar. Jej siedziba znajduje się w jedyny zeroenergetyczny budynku w Indiach i posiada wyróżnienia przyznawane budynkom o najwyższej klasie dbałości o ekologię.

Dlatego też produkty, który wychodzą spod skrzydeł Jaquar są tworzone z materiałów trwałych i wykonanych etycznie. W efekcie darzymy je większym szacunkiem, używamy z większą starannością, dzięki temu łazienka, którą wypełniają – nabiera wartości.

Jako główny światowy producent produktów łazienkowych doskonale zdajemy sobie sprawę z odpowiedzialności za gospodarowanie zasobami wody. Oszczędzanie wody, jako naszego najcenniejszego zasobu naturalnego od dawna było głównym celem wysiłków firmy na rzecz zrównoważonego rozwoju mającego na celu zachowanie planety dla przyszłych pokoleń. Go Green to filozofia przyjęta przez Jaquar w projektowaniu i produkcji produktów łazienkowych oszczędzających wodę. Przykładem są baterie sensoryczne wykonane w technologii, która pozwala wodzie płynąc tylko wtedy, gdy jest potrzebna i zamyka dopływ, gdy tylko odsunie się ręce, czego rezultatem są zerowe straty wody.

Aktualnie Grupa Jaquar jest obecna w Polsce ze swoimi produktami w segmencie łazienek premium i luksusowych z markami Jaquar i Artize. Produkty Jaquar są stosowane w hotelach, obiektach publicznych, handlowych, jak i rezydencjach mieszkalnych.

Chcesz, żeby twoja łazienka przeszła prawdziwą metamorfozę – to produkty Jaquar są dla ciebie. Zmienią każdą łazienkę w funkcjonalną, estetyczną i komfortową przestrzeń.

https://www.jaquar.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *