Jaki odpływ prysznicowy wybrać? Ranking

Jaki odpływ prysznicowy wybrać? Ranking, który specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy, pozwoli Ci uzyskać odpowiedź na to pytanie. Obecnie na rynku jest wiele eleganckich rozwiązań, które nie zmuszają Cię do budowy brodzika, a wręcz przeciwnie – zachęcają do stworzenia eleganckiego prysznica typu walk-in.

Odpływy liniowe mogą być umieszczone np. wzdłuż ściany czy też w podłodze, sprawiając, że cała Twoja łazienka będzie wydawała się o wiele większa. Dobrze sprawdzić się mogą także odpływy punktowe, doskonale wkomponowane w układ pomieszczenia. Ranking odpływów liniowych oraz punktowych pomoże Ci zdecydować, jak powinno wyglądać Twoje pomieszczenie kąpielowe.

Jaki odpływ prysznicowy wybrać? Ranking

W naszym rankingu przedstawimy trzy najmodniejsze i chętnie wybierane łazienkowe odpływy – liniowe oraz punktowe. Są nowoczesne i nie wymagają wydzielania w łazience miejsca na brodzik.

Odpływ liniowy ścienny

Pierwszy typ to odpływ ścienny, dzięki któremu struktura podłogi nie zostaje zaburzona. Sprawia to, że jej powierzchnia wydaje się jeszcze większa, co jest doskonałym pomysłem do niewielkich przestrzeni. Pozwala to też na eleganckie wykończenie całego pomieszczenia w takim samym stylu, w czym często przeszkadza konieczność dopasowywania niewielkich brodzików. Przykłady takich odpływów w dobrych cenach znajdziesz na stronie: https://in360.pl/lazienka/odplywy-syfony-zawory/odplywy-prysznicowe/scienny.html.

Odpływy liniowe podłogowe

Jaki odpływ liniowy wybrać? Zastanów się nad opcją podłogową. Wygląda estetycznie, nie rzuca się w oczy i jest wygodny w czyszczeniu. Przepustowość odpływu umieszczonego w podłodze jest satysfakcjonująca, a sama konstrukcja nie sprawia większych problemów. Przykłady takich odpływów dostępne są tutaj: https://in360.pl/lazienka/odplywy-syfony-zawory/odplywy-prysznicowe/podlogowy.html.

Alternatywa dla odpływu liniowego – odpływ punktowy

Jeśli nie chcesz odpływu liniowego, dobrym pomysłem będzie kratka odpływowa. Gwarantuje ona wydajność odpływu, a także świetnie wpasowuje się w miejsca, w których z różnych powodów nie są polecane odpływy liniowe. Różne produkty wysokiej jakości znajdziesz na stronie https://in360.pl/lazienka/odplywy-syfony-zawory/kratki-odplywowe.html.

Odpływ ze stali nierdzewnej, chromowane czy inne?

Jeśli zastanawiasz się nad odpływem liniowym lub punktowym, przemyśl również materiał, z którego powinien zostać wykonany. Bez wątpienia powinien być trwały i odporny na korozję. Szczególnie popularne są produkty chromowane oraz ze stali nierdzewnej, ale zawsze możesz zapytać fachowców też o rozwiązania kolorowe, które łatwo wkomponujesz w wygląd swojej łazienki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *