5 powodów, by kupić mieszkanie w Krakowie

Chcesz mieszkać w dużym mieście? Pomyśl o Krakowie! Kraków to miasto z długą historią, ale nowoczesne. Otwarte na przyjezdnych, z niskim bezrobociem, olbrzymią bazą edukacyjną oraz ogromnymi możliwościami rozwoju zawodowego i awansu. Jednak to nie jedyne atuty, które mogą zmotywować do kupna mieszkania w tym grodzie Kraka.

  1. Wygodne miasto do życia

Kraków to miasto, które świetnie łączy walory turystycznego ośrodka przyjmującego rocznie grubo ponad 10 mln turystów, studenckich kampusów i rodzinnych atrakcji. Nie brakuje tutaj dobrej komunikacji miejskiej: szybkich tramwajów, sieci autobusów i dworców kolejowych, z których można odjechać do wielu miast Polski (i niektórych za granicą). Jest też lotnisko, które obsługuje i tanie linie, i światowe połączenia największych przewoźników.

  1. Modna dzielnica

Turyści wskazują, że modną dzielnicą jest Kazimierz, Podgórze, Nowa Huta i oczywiście ścisłe centrum miasta, ale mieszkańcy myślą raczej o Prądniku Czerwonym. To tutaj mieszka się wygodnie i wychowuje dzieci, a jednocześnie łatwo dojeżdża do pracy. Prądnik Czerwony kiedyś był wsią, dzisiaj jest skupiskiem ciekawych architektonicznie budynków wielorodzinnych z wieloma terenami zielonymi pomiędzy osiedlami.

  1. Przestronne mieszkania na sprzedaż

W Prądniku Czerwonym warto kupić mieszkanie. I to teraz! Super Krak S.A. oferuje mieszkania o zróżnicowanym metrażu w ramach sprzedaży lokali z trzeciego etapu inwestycji Apartamenty Kaskada https://www.superkrak.com.pl/wyszukiwarka-3d/apartamenty-kaskada-etap-3. Budynki Apartamentów Kaskada wyróżniają się nowoczesną formą. Mieszkania w nich są ustawne, jasne, mieszkańcy mają do dyspozycji miejsca parkingowe, a wypoczywać mogą na słonecznych tarasach.

  1. Blisko do pracy i rodzinnych atrakcji

Kraków nie bez powodu przyciąga tylu turystów, studentów i mieszkańców. Wawel, Sukiennice, stara dzielnica żydowska Kazimierz oraz wiele innych miejsc wartych jest w tym mieście zobaczenia i to nie raz, dwa, ale wiele razy. O każdej porze roku miasto zmienia swoje oblicze, a ponadto jest świetnym punktem wypadowym w polskie Tatry. Mieszkaniec Krakowa może cieszyć się także z zabawy w Parku Wodnym oraz oglądania filmów w Multikinie. Obie te atrakcje znajdują się w dzielnicy Prądnik Czerwony. Nieopodal jest też centrum biurowe, w którym pracę znajdują osoby wysoko wykwalifikowane, jak i stawiające pierwsze kroki na swojej drodze zawodowej.

  1. Zamieszkaj w Krakowie albo kup mieszkanie, by je wynajmować

To miasto daje tyle możliwości! Jeśli kupisz mieszkanie, możesz się tutaj zadomowić. Jeśli masz inne plany, wynajmij je! Kupno mieszkania na wynajem w Krakowie zawsze się opłaca i przynosi regularne zyski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *